Lekarz dentysta
Kamila Grabowska - Szeląg

specjalista periodontolog

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W 2011 roku otrzymała tytuł lekarza dentysty. Odbyła 4-letnie szkolenie specjalizacyjne w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej
im. Zbigniewa Żaka w Krakowie, ukończone Państwowym egzaminem specjalistycznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego, stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach i sympozjach. Zajmuje się profilaktyką i mikrochirurgicznym leczeniem chorób przyzębia i błon śluzowych jamy ustnej, jak również poprawą nieprawidłowości śluzówkowo- dziąsłowych.

kamila
Lekarz dentysta
Tomasz Szeląg

specjalista chirurgii stomatologicznej

tomasz

Ukończył studia lekarsko-dentystyczne w Białymstoku. Staż podyplomowy ukierunkował jego zainteresowania na chirurgię stomatologiczną. Pragnąc poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności praktyczne, odbył 5-letnie szkolenie specjalizacyjne w Poradni Chirurgii Stomatologicznej w NZOZ Stomatologia w Rzeszowie.
Systematycznie poszerza doświadczenie w tej dziedzinie oraz implantologii, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Cierpliwość, optymizm i pełne zaangażowanie pozwala mu na przeprowadzanie precyzyjnych i skomplikowanych zabiegów.